Iako smo svesne da nam na visokim temperaturama šminka samo smeta i da je poželjno nekada da uživamo u svojim prirodnim "nesavršenostima", teško nam je da se odreknemo makar i na dan pudera i ostalih proizvoda koji nam pomažu da budemo zadovoljnije sobom.

Sigurno vam je poznato da je na Instagramu aktuelan izazov #NoMakeupSelfie kome su se priključile i mnoge poznate dame kako bi dokazale da bez problema mogu pokazati da su jedne od nas i da nisu rođene sa savršenom kožom, tenom i isfeniranom kosom.

Mi smo izdvojili 10 najpopularnijih slika poznatih devojaka koje su nam još lepše u prirodnom izdanju, jer ovog leta slavimo prirodni look pre svega.

No makeup, only natural!

Demi Lovato

Објава коју дели Demi Lovato (@ddlovato) дана 21. Апр 2017. у 1:59 PDT

Bela Hadid

Објава коју дели Bella Hadid (@bellahadid) дана 7. Апр 2017. у 9:03 PDT

Điđi Hadid

Објава коју дели Gigi Hadid (@gigihadid) дана 1. Апр 2017. у 5:25 PDT

Zendeja

Објава коју дели Zendaya (@zendaya) дана 8. Апр 2017. у 8:08 PDT

Selena Gomez

Објава коју дели Selena Gomez (@selenagomez) дана 23. Апр 2015. у 10:35 PDT

Ališa Kiz

Објава коју дели Alicia Keys (@aliciakeys) дана 16. Феб 2017. у 12:43 PST

Lusi Hejl

Објава коју дели Lucy Hale (@lucyhale) дана 2. Јун 2017. у 6:14 PDT

Kendal Džener

Објава коју дели Kendall (@kendalljenner) дана 20. Јун 2017. у 2:58 PDT

Adriana Lima

Објава коју дели Adriana Lima (@adrianalima) дана 25. Јун 2017. у 10:26 PDT

Alesandra Ambrozio